Srpen 2011

Co dělat, když venku prší

10. srpna 2011 v 21:26 | Péťa
Už zase, už zase prší, stěžuje si spousta mých vrstevníků každé ráno. Tohle jsou prázdniny za všechny prachy, ale co se dá dělat. Počasí nikdo neovlivní a to super koupálko dneska zase nevyjde. Ale co dělat, když nás déšť ne a ne opustit? Tady je pár tipů na to, jak strávit deštivé a větrné dny bez nudy a nekazit si oči televizí nebo počítačem.
Je sice málo teenagerů, kteří rádi čtou, ale podle mě je tato zábava nejlepším způsobem zahnání špatné nálady. Můžete se do příběhu začíst a představit si sebe jako hlavní hrdinku románu nebo jako odvážného vojáka, který bojuje za svou zemi. A přitom si vlastně zaručíte zlepšení v českém jazyce a stane se z Vás pomalu vášnivý čtenář, protože jedna knížka dokáže obrátit Váš život vzhůru nohama.
Jako další bych zvolila hudbu. Ale ne jen tak takovou, že zalehnete do postele a do uší ohulíte Kabáty, to ne. Zkuste si sednout a napsat text svojí písničky. Tohle jsme jednou s mojí nejlepší kámoškou zkusily a můžu říct, že zábava je zaručená. Třeba se ve Vás ukrývá hudební talent, co vy víte?
No ale co když je někdo vášnivým sportovcem a den bez běhání si nedokáže představit? No, tak existují posilovny. Nebo zkuste zajít do krytého bazénu, kde si můžete skvěle užívat různé atrakce a zapomenout na špatné počasí.
No a když je někdo šikovný na ruce, tak zkuste domácí výrobu šperků. Tento koníček jsem měla hodně dlouhou dobu v oblibě a ráda se k němu vrátím. Zkuste si vyrobit vlastní naušnice, řetízky, náramky nebo prstýnky. Všechno je jednoduché. Zajděte do obchodu s korálky nebo galanterie a tam se informujte o výrobě bižuterie. Prodavačky Vám určitě rády pomohou a vy se budete moci pyšnit krásnou bižu vlastní výroby.
Jo a pak typ pro bordeláře. Co si zkusit uklidit pokoj? Může to být vlastně docela zábava. Zapněte rádio, hadr do ruky a uvidíte, co dokážou dvě hodinky čisté práce. Pokoj bude jenom zářit a vy vlastně taky, protože se budete moci pyšnit vlastním výkonem.
No a až na nás konečně ráno vykukne sluníčko, tak vyražte na kolo, k vodě nebo jen tak na procházku a užívejte si poslední dny prázdnin.

Ideální rodina podle reklam

9. srpna 2011 v 19:37 | Péťa
Ideální rodina žije v novém domku, s velkou zahradou a bazénem, vše zatížené výhodnou hypotékou.
V garáži mají rodinný vůz pořízený na leasing, stejně jako mají na splátky vybavenou celou domácnost.Tak že jsou zadlužený jako prase a netuší z čeho to budou splácet.
Členové rodiny jsou čtyři, otec, matka a dvě děti. Mají doma psa, pravděpodobně labradora.
Mladší je kluk,kterému stále padají kalhoty a nechce do nich pásek, starší dcera,která stále řeší pupínky, které odstraní jedinečným přípravkem a ty černé tečky z nosu nějakou samolepkou. Otec pracuje jako ředitel firmy a v pracovní době chodí na tenis. Ještěže má schopnou sekretářku, která mu ochotně podává tenisáky.
Matka je žena v domácnosti, ale od rána má strašně moc práce. Musí vstávat strašně brzy, aby byla při servírování snídaně, skládající se ze sušenek a pomerančového džusu, upravená, namalovaná a svěží.
Po snídani musí doprovodit děti do školy, nesmí však zapomenout vzít sebou do kabelky láhev Perwolu, aby mohla lidem v autobuse ukázat, v čem si pere svetr.
Pak jde nakupovat a samozřejmě platí kreditní kartou. Po návratu z nákupu uvaří oběd ze sáčku, do polévky nesmí zapomenout přidat vejce. Občas ji u vaření asistuje šéfkuchař firmy, která jídla v pytlících dodává.
Odpoledne má relativně volno, které tráví s přítelkyněmi na procházce se psem a řeší to, že bance musí platit peníze, za to, že si tam peníze dává,nebo je u bazénu na zahradě a mezi její největší přání patří - na rozdíl od kamarádek, které se chtějí vdát nebo rozvést - láhev minerálky.Láhev s pracím práškem,má pochopitelně stále u sebe, kdyby někdo nevěřil, že ty šaty vážně nejsou nové.
Odpoledne se ze školy vracejí děti. Jsou špinavé od čokolády a syn je zamilovaný do paní učitelky s vědomím, že se musí ještě moc a moc učit. Pak děti dovádějí s kamarády na zahradě, většinou si hrají na indiány nebo s míčem.V každém případě přijdou domu špinavý jak prasata a maminka je za to s úsměvem pohladí a bez keců jim hadry vypere,aby byly na zítřejší zápas bělejší než bílé. K svačině jim pak nabídne mléko a cereální sušenky, což parchanty nechává ledově klidnými.
Dostane je až jejich babička, která vytáhne z lednice nějakou tu pochoutku s tučňákem.
Otec mezi tím, při návratu z práce, způsobí dopravní nehodu, ale protože má skvělé pojištění, tak od poškozeného řidiče po držce nedostane.
Po návratu domů se otec zabývá natíráním plotu tou nejlepší barvou, do čehož mu neustále mudruje tchýně (babička), kterou celkem vkusně uzemní.Ale ve své podstatě už se těší,až už bude natírat plot znova,protože tchýně už tu nebude.
Manželka mezi tím při sekání trávy novou sekačkou, kterou mají díky kolu štěstí "zadarmo" ,dovádí na zahradě s rodinným psem a nemůže si vynachválit, v jaké je skvělé kondici a jak krásné hovno dělá na čerstvě posekaný trávník, díky granulím, kterými ho krmí.
Dcera už asi hodinu u počítače a při zapnuté plazmové televizi, telefonuje s kámoškama, protože s telefonním tarifem, který mají, se to určitě vyplatí.
Je čas večeře. Objednávají si přes rozvoz pizzu, která je ta jediná pravá italská.
Po večeři manželka vezme totálně špinavý ubrus, na kterém jsou zbytky jídla a mapy od vína - mimochodem jediného pravého portského - postříká skvrny zázračným prostředkem a šoupne jej do pračky. Do praní samozřejmě nepřidává žádný doporučený prostředek,takže pračka brzo odejde.Ale konečně si zase může pozvat toho pěkného opraváře.
Když už je v té koupelně, tak na doporučení jedné paní doktorky přetře dalším zázračným prostředkem obklady, umyvadlo a vanu.Pohledem na špinavý hadřík to vypadá, že už tam neuklízela minimálně pět let.
Manžel mezitím s kamarády na pivu řeší, že ten výčepní je nějaký divný a mezitím polyká pilulky proti zvětšení prostaty.
Děti šly spát pod peřinami, jejichž povlečení je tak heboučké, protože je pral sám králík Azurit. A budou se jim zdát určitě jen ty nejkrásnější sny!
Manželka si napustí vanu, přidá do ní úchvatnou pěnu, díky které se po vykoupání bude cítit tak skvěle, jako by celý den nebyla v jednom kole, ale dělala úplný hovno.
Pak si vodrbe veškeré ochlupení na celém těle a namaže se několika krémy, čímž odstraní celulitidu, bude mít ploché břicho a vyrostou jí kozy aspoň o dvě čísla. Přitom bude mít taky bronzovou barvu.
Manžel se vrací z hospody, ale protože má opět své dny, jde ještě se sousedem vyžrat flašku něčeho výjimečně hořkého a výjimečně dobrého. Pak do sebe hodí modrou pilulku a přitulí se k manželce. Před tím si samozřejmě vloží do huby plátek žvýkačky pro svěží dech, protože alkohol moc vábný dech nevytvoří.
No, nesmí na ženu dýchat moc rychle a moc zblízka, aby mu při sexu díky jeho ledově svěžímu dechu nezmrzla.
Z toho všeho vyplývá, že v ideální rodině se manžel fláká v práci a po večerech chlastá, manželka řeší s kamarádkami kraviny, parchanti jsou rozmazlení a pořád špinaví a neumí kulturně stolovat. Doma mají všude špínu,zadlužený jsou až do roku 2300 ale navenek se tváří, že jsou všichni strašně šťastní, veselí a spokojení.

Realita aneb mé nesplněné sny

9. srpna 2011 v 19:31 | Péťa
Každý sníme, ale každý o něčem jiném. Zatímco dívky snějí o svém princovi na bílém koni, kluci přemýšlejí jaké auto si koupí až budou mít řidičák. Ale ať je Váš sen jakýkoliv, tak je dobře, že si vlastně pomocí tohoto snu jdete za svým cílem. Ale někdy je toho snění moc, nemyslíte? Někdy prostě musíte po hlavě zpátky do reality a nebrat všechno pomocí snů. Tu větu ,,Kdyby bylo...." řekne každý za den asi 12krát. Ale na každé věci je něco špatného a nezapomínejme, že chybama se člověk učí. Ale snění v noci se nazakazujek, ale někdo mívá problémy s tím, že se mu zdají noční můry nebo se mu ve snu zjevuje člověk, kterého nemá rád. A jak zařídit aby Vaše sny byly krásné a mohli jste si ráno říct, že byste se radši neprobudili, protože Vás zajímá, jestli Vám ten kluk dá pusu, nebo jestli se Vaši rodiče konečně usmířejí. Žádný obavy, je to úplně jednoduchý.:
Pokud chcete aby se Vám zdálo například o tom, jak dopadnete u maturity, tak na to celý den myslete, ale večer přestaňte. Během spánku si Vaše podvědomí vzpomene na co jste mysleli odpoledne a pomalu se Vám to bude krásně vybarvovat. A jak to dopadne? Jestli to bude noční můra nebo budou z maturity samý? To už je přece jedno, ale ať už to dopadne jak chce, nevěřte tomu, byl to jenom sen.
No a jsou lidé, kteří se ve snu chtějí potkat s člověkem, který by jim pomohl s tím, jak vyřešit problémy v práci nebo ve škole. Na tohle neexistuje žádný návod, ale myslím si, že ten kdo věří na sny nebo posmrtný život je blázen nebo má prostě bujnou fantazii.
Ale pro všechny snílky: Přeji Vám aby Vaše sny a vysněné cíle byly splněny....., ale prosím Vás stůjte nohama na zemi a nevznášejte se v oblacích.....