Sranda nebo Otrava

27. července 2011 v 22:32 | Péťa
Už zase..už asi potřetí přepínám na jiný kanál, ale pokaždé tam běží REKLAMA. Jo, kde jsou ty časy, kdy jsem milovala koukání na reklamy a kvůli nim táta neviděl naše vítězství v hokeji. Zato teď bych dala cokoliv za to, abych se mohla bez reklam dívat na svůj oblíbený pořad.
No, ale reklama neni jenom televizní. Existuje několik způsobů, jak zviditelnit kosmetiku, mobil, mobilního operátora, obchody nebo různé potravinové řetězce. Jsou jimi například letáky, různé akce nebo již zmíněné a asi zároveň nejpopulárnější televizní reklamy. Nám to sice nepřijde, ale hvězdy, které v těchto reklamách účinkují si přijdou na několik milionů korun navíc, když natočí něco, čemu vlastně nikdo nevěnuje pozornost.
V současnosti nejde odpovědět na to jaká reklama je nejlepší...U mě teda vedou na plné čáře KECKY od Vodafonu. Ty jsou cool. Ale zase co reklama na OLD SPICE, ve které nám černý chlap říká, že náš muž není jako on. No tohle může dát do televize jenom zoufalec. Prostě televizní reklamy jsou nejrozšířenějším způsobem, jak zviditelnit firmu a z televize je asi jen tak lehce nedostaneme, tak se pojďme seznámit s dalším typem reklam a tím jsou letáky.
Ano, přesně tak. Každý si asi dovede představit situaci, když ráno vstane a jde si zkontrolovat schránku. Skoro každý den se v ní nachází hromádka nejrůznějších ,,akcí" z Penny nebo ,,slev" z Lidlu. A kam si má chudák člověk jet nakoupit? Že by do Penny, kde mají vajíčka za 10 Kč nebo do Lidlu, kde je v akci mléko. No někdy si řikám, jestli se to vyplatí, takhle utrácet za papír :-). Stejně si potom každý dojde tam, kde se cítí nejlíp a kde je na to už zvyklý. Proč posílají do malých měst letáky z obchodů, které se v tom městě vůbec nevyskytují? To si mám jen kvůli tomu, že je mouka zlevněná o 2 Kč dojet do Prahy do Alberta? No zamyslete se nad tím.
Ale ať je to jak chce, na lidi to zabírá. Prostě reklam se nezbavíme, ale co aspoň se můžeme smát tomu, co zase nějaký chudák vymyslí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kari & Chilli Kari & Chilli | Web | 27. července 2011 v 23:11 | Reagovat

:-) povedený článek :-)  :-)

2 misaseps misaseps | 28. července 2011 v 10:34 | Reagovat

:-P díky...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama