Ghost - fact or fiction

17. července 2011 v 13:19 | Péťa
Nad tímto tématem jsem zastavila, protože jsem si vzpoměla na svou sestřenku, která se duchů bojí, i když vlastně není proč. Tak tady je těch pár řádků o DUCHÁCH.
Duchové neboli živí mrtví, přízraky, zjevení....Mohla bych tu jmenovat spoustu různých pojmenování, která se lidé vymýšlejí. Je sice asi málo lidí, kteří na takovou věc věří, ale nějací určitě jsou. Ale proč se jich bát? Vždyť oni vás vlastně přišli chrátnit.
V jednom časopise mě zaujal článek, kde psal asi 17letý kluk, že ho v noci strašily přízraky nějakých osob. Jeho rodiče proto neváhali a dali mu do pokoje kameru s nočním snímáním. Když se ráno na záznam podívali, nevěřili svým očím. Na záznamu byli dvě osoby, které přidržovali regál s knížkama. Táta se šel hned na tu poličku podívat, a když zjistil, že je tam ulomený šroubek, byl v šoku, protože kdyby to ty dvě osoby nedrželi, jejich syna by police s největší pravděpodobností zabila.
Také se v nejrůznějších magazínech můžeme dovědět, že když vám umře pes, kočka nebo jiné domácí zvířatko, kterému jste opětovali lásku, jako byste ho furt slyšeli. Tady je video z pořadu VĚŘTE - NEVĚŘTE, kde měla mladá slečna vsugerovanou představu, že její kočka žije.

Pořad VĚŘTE - NEVĚŘTE byl vlastně takovou záminkou seznámit lidi s nadpřirozenými jevy. Pusťte si na youtube.cz některé díly a uvidíte.
Duchů ale není zapotřebí se bát, protože vás přišli chránit a ne vás zabít.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama