Někdy chci vrátit všechno zpět

6. června 2011 v 19:28 | Péťa
Stroj času? A co to vlastně je. Já si ho představuji jako hodinky, kde jde zastavit čas nebo ho vrátit zpátky. Někdy bych si ho moc přála. Chtěla bych si znovu prožít své dětství nebo změnit rozhodnutí, která v mém životě hodně změnila. Ale zase na druhou stranu, proč? Co když mám před sebou něco hezkého, vždyť za celý život se dá zažít takových krásných okamžiků. A že se Vám jeden den nedařilo? No a co. Každý den není posvícení a příští den Vás zase může potkat něco strašně hezkýho. No ono kdybyste měli furt jen štěstí tak Vás to taky nebude bavit. Protože i když v životě uděláte i tu nejmenší chybičku, tak se z ní poučíte a příště už to může dopadnout úplně jinak.
A na co stroj času? Spousta mých vrstevníků by ho chtělo. Ale proč? To snad chtějí jen kvůli tomu, že chtějí dětství bez zlomené ruky a rozbitého kolena nebo chtějí samé jedničky. No to snad ne. Protože před sebou můžou mít věci, o kterých sami nevědí. Třeba se jim povede dobýt svět. Vím, že každý nemůže být chytrý, ale i ten s prominutím ,,nejblbější" může být skvělým kámošem. Nebo byste brali jinou školu. Ale s tím jste snad na tu školu šli, věděli jste, co chcete. A pokud s tím teď nejste spokojení, tak to už je Váš problém. Zkuste si promluvit s Vaším učitelem nebo s rodiči.
Takže když to shrnu, stroj času je prostě kravina, kterou si spousta lidí idealizuje. Já bych čas vrátit nechtěla. Ten život, který teď prožívám si myslím, že je úplně bezvadný.

A NAKONEC MALÉ MOTTO:


,, NEUČ SE, ŽIVOT TĚ NAUČÍ"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama