Červen 2011

Někdy chci vrátit všechno zpět

6. června 2011 v 19:28 | Péťa
Stroj času? A co to vlastně je. Já si ho představuji jako hodinky, kde jde zastavit čas nebo ho vrátit zpátky. Někdy bych si ho moc přála. Chtěla bych si znovu prožít své dětství nebo změnit rozhodnutí, která v mém životě hodně změnila. Ale zase na druhou stranu, proč? Co když mám před sebou něco hezkého, vždyť za celý život se dá zažít takových krásných okamžiků. A že se Vám jeden den nedařilo? No a co. Každý den není posvícení a příští den Vás zase může potkat něco strašně hezkýho. No ono kdybyste měli furt jen štěstí tak Vás to taky nebude bavit. Protože i když v životě uděláte i tu nejmenší chybičku, tak se z ní poučíte a příště už to může dopadnout úplně jinak.
A na co stroj času? Spousta mých vrstevníků by ho chtělo. Ale proč? To snad chtějí jen kvůli tomu, že chtějí dětství bez zlomené ruky a rozbitého kolena nebo chtějí samé jedničky. No to snad ne. Protože před sebou můžou mít věci, o kterých sami nevědí. Třeba se jim povede dobýt svět. Vím, že každý nemůže být chytrý, ale i ten s prominutím ,,nejblbější" může být skvělým kámošem. Nebo byste brali jinou školu. Ale s tím jste snad na tu školu šli, věděli jste, co chcete. A pokud s tím teď nejste spokojení, tak to už je Váš problém. Zkuste si promluvit s Vaším učitelem nebo s rodiči.
Takže když to shrnu, stroj času je prostě kravina, kterou si spousta lidí idealizuje. Já bych čas vrátit nechtěla. Ten život, který teď prožívám si myslím, že je úplně bezvadný.

A NAKONEC MALÉ MOTTO:


,, NEUČ SE, ŽIVOT TĚ NAUČÍ"


Vítězem superstar se stal Lukáš Adamec

6. června 2011 v 19:15 | Péťa

ČESKOSLOVENSKO MÁ SVÉHO VÍTĚZE

Po včerejším souboji se jím stal 24letý Lukáš Adamec z Košic. V grandfinále byla spolu se svou kamarádkou Gabčou Gunčíkovou. Proč vyhrál? Můj názor je takový, že po celou dobu soutěže působil velice skromně a nenamyšleně. Byl to univerzální zpěvák, který zazpíval všechno. Problémem Gábiny bylo možná to, že byla moc zaměřená na rockovou muziku a všechno ,,ořvala". No ale ať si říká, kdo, co chce, já jsem Lukymu fandila a jeho CD u mě určitě chybět nebude.
No ale velké překvapení přišlo, když Lukáš řekl, že 10 000 ze své výhry věnuje právě Gábině. Oba dva si to určitě zaslouží, protože jsou to oba profesionální zpěváci a do života jim přeju hodně štěstí.

KOHO CHTĚLI JAKO SVÉHO KRÁLE NEBO KRÁLOVNU OSTATNÍ SOUTĚŽCÍ...

Klaudia Pappová - Gabriela Gunčíková

Monika Povýšilová - Lukáš Adamec

Celeste Buckingham - Gabriela Gunčíková

Matěj Piňák - Lukáš Adamec

Simona Fecková - Gabriela Gunčíková

Martin Kurc - Lukáš Adamec

Alžběta Kolečkářová - Gabriela Gunčíková

Martin Harich - Gabriela Gunčíková

Michal Šeps - Lukáš Adamec


Gradfinále - jak bude vypadat

5. června 2011 v 12:50 | Péťa
Dneska večer to vypukne. Poslední finálové kolo československé superstar. Proti sobě stojí dva kamarádi - Luky Adamec a Gabriela Gunčíková. Kdo z nich vyhraje? Bude rocková Češka nebo rockový Slovák? Je to jen na Vás. Tady máte seznam skladeb, které dnes zazní.


LUKÁŠ ADAMEC

By the way - Red Hot Chilli Peppers
Two princes - Spin Doctors
Nepriznaná - Vašo Patejdl


GABRIELA GUNČÍKOVÁ

Livin on the Prayer - Bon Jovi
Jednoho dne se vrátíš - Věra Špinarová
Final Countdown - Europe


SPOLEČNĚ

Grease - Frankie Valli
Cose Della Vita - Tina Turner a Eros Ramazzotti


TOP 12

Let me entertain you - Robie Williams
Viva La Vida - Coldplay
Nevzdávám

NEZAPOMÍNEJTE, ŽE PRO SVÉHO FAVORITA JSTE MĚLI ŠANCI POSÍLAT HLASY CELÝ TÝDEN. POKUD JSTE TAK JEŠTĚ NEUČINILI TAK SE CHOPTE SVÝCH MOBILNÍCH TELEFONŮ A HLASUJTE PRO:

GABRIELA GUNČÍKOVÁ - STAR 9 - 906 06 13
LUKÁŠ ADAMEC - STAR 1 - 906 06 13