I další vteřina v životě všechno změní aneb budoucnost neovlivníme

23. května 2011 v 19:44 | Péťa
Nikdo neví, co se může stát. Jestli jste před minutkou byli šťastní, můžete se teď dozvědět šokující zprávu, která Váš život obrátí vzhůru nohama. Během jednoho dne uvidíte svojí lásku s nějakým jiným. A jedna hodina Vás může připravit o nejlepší kámarádku nebo o tu nejskvělejší babičku na světě.
No ale jsou dva typy budoucnosti - tu, kterou nelze ovlivnit a ta, kterou si otvíráme sami svou vůlí něco dokázat a umět. Tu, kterou neovlivníme je vlastně život, ve kterém nikdo neví, co nám přinese a co všechno zažijeme. No a jak ovlivnit tu druhou. Závisí vlastně na naší snaze dokázat něco nového a naučit se něco nového, zvolit si směr, kterým se vydáme za dalším poznání, volbě našeho zaměstnání atd. Budoucnoust nám nabízí různé druhy poznání, ale my prostě nejsme schopní takové věci poznat anebo je ovlivnit. Ze dne na den z Vás může být bezdomovec nebo můžete přijít o své blízké, ale zase z té světlé stránky potkáte skvělýho kluka nebo budeme mít úspěch ve škole. Takových příležitostí je hodně, ale je jen na Vás jak si umožníte cestu dostat se k Vašemu snu, co nejblíže.
V dnešní době se setkáte s různými věštkyněmi nebo lidem, kteří se zabývají čtením z ruky. Je jenom na Vás jestli se chcete svou budoucnost ,,dozvědět". Ale je teda minimální šance, že tyto lidé odhadnou vážně budoucnost. Málokdy se stane, že by se něco takového vyplnilo. To máte to samé jako horoskopy. Komu z Vás už se někdy stalo to, co stojí ve vašem horoskopu?
Takže abych to uzavřela budoucnost máte ve svých rukách. Zkuste se zamyslet nad tím v čem jste dobří a rozvíjejte své znalosti v tom směru. Nenechte se ovlivnit ani svou mamkou, která by vám možná poradila dobře, ale ona neví, co vás baví a co byste chtěli dělat. Je to jen na Vás.

Takže takové známé heslo:

Žij přítomností,sni o budoucnosti a uč se minulostí...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sWeet sWeet | Web | 23. května 2011 v 19:48 | Reagovat

Ahojky, nechceš se přihlásit do soutěže na mém blogu?? Pokud máš aspoň trochu ráda SuperStar, jukni sem: http://oll-things.blog.cz/1105/soutez-prihlaste-se
děkuji moc :)

2 Canis Canis | Web | 23. května 2011 v 20:07 | Reagovat

No horoskopy a tak, to ani nečtu, to jsou blbosti..:D Na žádný takový věci nevěřim, prostě život je neovladatelnej, jo, z jistý části se ovlivnit dá a z jistý taky ne..
A jinak to motto (či co to je:D) je skvělý :)

3 misaseps misaseps | 23. května 2011 v 20:09 | Reagovat

sWeet - jasná věc, juknu na to
Canis - no vždyť jo blbost a nechápu ty, co tomu věřej a jinak děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama