Květen 2011

Můj pohádkový život

30. května 2011 v 20:46 | Péťa
Už od dětství jsem si připadala jako Popelka. Nikdy jsem nebyla žádná krasavice a ani si to o sobě nemyslím. Ale jak se říká, osud si nevybírá. Zlom nastal v 7. třídě, kdy jsem poznala jednoho úžasného prince. Byl vysoký a jeho pohled mě vždy dokázal úplně rozhodit. Každičký jeho pohled jsem na sobě cítila. Když kolem mě projel ve svém kočáře, který byl trochu hlučnější, ale i tak jsem ho milovala. Samozřejmě to nebylo jenom tak, on byl trochec starší než já. Ale jak se říká lásce, neporučíš. Já byla zamilovaná až po uši.
No a pak přišel ten osudný den, který měl všechno změnit. Ten den jsme se s mojí malou sestřenkou vydaly na kolo. Už od rána mě strašně bolela noha, ale protože jsem věděla, že jsme se na něj moc těšily, tak jsem si řekla, že to prostě vydržím. Když jsme se blížily k našemu vytečenému cíli, uviděla jsem ho, zase si mě prohlížel. Jenže jak jsem byla do něj zadívaná, tak jsem si nevšimla klády, která byla pohozená vedle silnice. Tak jsem přelítla přes řidítka, ale jelikož můj princ je fakt princ, tak ke mně přiběhl a optal se mě, jestli jsem v pořádku. Za to jsem mu moc vděčná.
Tady máte názorný příklad toho, že pohádka je lehké si vymyslet. Samozřejmě, že tento příběh je fiktivní. Ale takového prince mám a doufám, že ještě dlouho mít budu.
Pokud chcete mít život jako pohádka, tak je jen na Vás jak si ho zařídíte. Tak schválně, kdyby před Vámi byly dvě cesty - jedna bez překážek a jedna s překážkami, kterou se vydáte? Je mi jasné, že každý by řekl tu jednodušší, ale proč? Je Vám jasné, že na té těžší se naučíte životu a jeho překážkám. Nikdy Vám nikdo nic pod nos nestrčí, nikdo za Vás nic nerozhodne, v zaměstnání budete potřebovat být samostatní.
Život NENÍ pohádka, život může být i peklo a je jen a jen na Vás jak si svůj život pojmete.....
Hodně štěstí v životě a ať ten Váš život, se může stát pohádkou....

Řetězák

28. května 2011 v 21:24 | Péťa
http://i4.piczo.com/view/2/5/5/z/l/2/0/u/z/c/v/d/img/i195661588_29534.gif?redirsrc=imgKolikátého je?- 28.května 2011
Kolik hodin je?- 21:21
počasí?-pěkný
Co zrovna jíš?-nic
A piješ?-cola
Co máš na sobě?-Triko a džíny
Co dáwaj v Telce?-pohádku
Posloucháš něco?-Michala Šepse
online.gif image by spookys-graphixMáš Icq?eš online?-jsem
-study.gif image by spookys-graphixSi na vysoký?-nejsem
Máš nOTebook?-mám
Maluješ se?-každý den
Máš kluka?-ne
Co zrovna teď děláš?-přemýšlím o něm....

Jednotlivá vystoupení Míši Šepse

28. května 2011 v 19:26 | Péťa

Michal Šeps - Bob Marley: I Shot The SheriffMichal Šeps - Louis Armstrong: What a wonderful worldMichal Šeps - The Bangles: Eternal flameMichal Šeps: No Woman No Cry (Bob Marley)Michal Šeps: Já na to mám - NaturalMichal Šeps - Somewhere Over the Rainbow (Israel)Michal Šeps - (I Cant Get No) Satisfaction (Rolling Stones)Michal Šeps: Iron man - Black SabatDuet Alžběty Kolečkářové a Michala ŠepseMichal Šeps - Obchodní s deštěm (Kryštof)

Michal Šeps - Kaskadér (Elán)Michal Šeps - Sen (Lucie)Michal Šeps - Mamma Mia (ABBA)Michal Šeps - Mustapha (Queen)


Michal Šeps - Dr. Jekyll, Mr. Hyde (Meky Žbirka)


Michal Šeps - Englishman in New York (Police)


Michal Šeps - Roots Rock Reggae (Bob Marley)


Podpisové karty finalistů

28. května 2011 v 19:07 | Péťa
Nestihli jste autogramiádu. Nevadí...Nabízím Vám podpisové karty VŠECH finalistů. Vytiskněte si tu, která Vás nejvíce zaujala nebo tu s tim, komu fandíte nebo jste fandili.

MONČA POVÝŠILOVÁKLAUDIA PAPPOVÁ


MATĚJ PIŇÁK


CELESTE BUCKINGHAM


SIMONA FECKOVÁ


ALŽBĚTA KOLEČKÁŘOVÁ


MARTIN KURC


PETR ŠEVČÍK


MARTIN HARICH


LUKÁŠ ADAMEC


GABRIELA GUNČÍKOVÁ


MICHAL ŠEPS


Předposlední finálové kolo - seznam písniček

28. května 2011 v 18:51 | Péťa
Co nám finalisté zazpívají v předposlední kole? Každý finalista zazpívá 3 písničky - jedna písnička od Mekyho Žbirky, jedna písnička vlastního výběru a jednu písničku finalistům vybrala porota. No a jaký to budou? Tady je seznam:


MICHAL ŠEPS

- MEKY ŽBIRKA - Dr. Jekyll, Mr. Hyde
- POLICE - Englishman in New York
- BOB MARLEY - Roots Rock Reggae


LUKÁŠ ADAMEC


- MEKY ŽBIRKA - Balada o polných vtákoch
- METALICA - Nothing else matters
- FOO FIGHTERS - Best of you Foo Fighters


GABRIELA GUNČÍKOVÁ


- MEKY ŽBIRKA - Atlantida
- ROXETTE - Listen to your heart
- TINA TURNER - We don't need another Hero


PROSÍM

26. května 2011 v 21:03 | Péťa
Ahoj všichni, prosím Vás hlasujte v této anketě pro MARTINA KURCE, přeci tohohle fešáka nenecháme vypadnout díky moc :) pokud někdo soutěží na tomto blogu: http://oll-things.blog.cz/1105/1-kolo-superstar-soutez#komentare písněte, dám Vám taky klidně hlas. Dííky lidi...A JE TO NA STEJNÉ ADRESE

Škola aneb jak přežít den hrůzy

25. května 2011 v 17:36 | Péťa
To si dělá srandu nebo co? Tato otázka napadne asi každého, kdo si tento článek bude chtít přečíst. No ale i škola se dá přežít nebojte. Tak se začtěte do toho návodu. Časy jsem volila podle sebe, takže neznamená, že musíte vstávat v 7.

7:00 - BUDÍČEK!!! přestaň, ještě chvíli - výrazy, které používá převážná většina teenagerů. No a co si vstávání zlepšit nějakou hezkou písničkou. Vyměňte vyzvánění, třeba za reggae od Michala nebo klidně za něco romantickýho, prostě je to na vás a klidně si zazpívejte.

7:05 - SNÍDANĚ!!! k snídani doporučuju cereálie a čaj. Skvěle Vás naladí. A je to zdravý. Ale jestli píšete nějakou důležitou písemku posilte nějakým koblížkem.

7:10- HYGIENA!!! no tak nebudu Vám tady psát, jak si vyčistit zuby. Ale holky, jestli se malujete, tak decentně, nezapomeňte, že jdete do školy ne na party.

7:20- OBLÍKÁNÍ!!! no, oblečení si asi většina připravuje ještě den předtím a každej má jinej vkus, takže je to na Vás

7:30 - HURÁ DO ŠKOLY!!! no, tak s úsměvem, nemračte se - je to jen chvilka - to si řekněte vždycky, když půjdete

7:40 - ŠKOLA!!! tak hurá za kámošema na pokec, zjisti co je novýho

8:00 - 14:00 - VÝUKA!!! nebojte se přežijete to - kámoši Vám pomůžou, přestávky....

14:00 - 22:00 - DOMOVE SLADKÝ DOMOVE!!! hned jak příjdete, tak si udělejte úkoly, naučte se, co je třeba a vyražte s kámošema ven na zmrzku nebo na pizzu a užívejte si, relaxujte no a těšte se do školy !!!! :D

On postoupil !!!

23. května 2011 v 21:47 | Péťa
Dnešní vyřazování bylo velmi napínavé, ale i tak jsme se dozvěděli tři lidi, kteří postoupili do TOP 3. Jimi jsou - Michal Šeps, Lukáš Adamec a Gabča Gunčíková. Tyto tři soutěžící jsou o krok blíže vítězství.
Na začátku vyřazování poslal Leoš na balkon Michala s Martinem Harichem. Dole zůstali Luky s Gabčou. Mnozí už počítali s tím, že vypadne jeden ze dvou favorizovaných soutěžících. Poté ale řekl, že oba postupují a v tu chvíli bylo všem jasné, že vypadne buď ,,rastaman" Míša nebo lamač třináctiletých srdcí Martin. Upřímně jsem počítala s koncem Michala, ale když Leoš ohlásil, že vypadává Martin Harich, tak jsem tomu zprvu nevěřila, ale i tak jsem ráda, že Míša postoupil. Vím, že asi nemá na kvality zpěváků jako je Gábina nebo Lukáš, ale i tak mu budeme děkovat za to, že do Čech přinesl styl, který není až tak známý. MÍŠO, DÍÍKY!!!

6. finálový večer Česko Slovenské SuperStar - Michal Šeps

I další vteřina v životě všechno změní aneb budoucnost neovlivníme

23. května 2011 v 19:44 | Péťa
Nikdo neví, co se může stát. Jestli jste před minutkou byli šťastní, můžete se teď dozvědět šokující zprávu, která Váš život obrátí vzhůru nohama. Během jednoho dne uvidíte svojí lásku s nějakým jiným. A jedna hodina Vás může připravit o nejlepší kámarádku nebo o tu nejskvělejší babičku na světě.
No ale jsou dva typy budoucnosti - tu, kterou nelze ovlivnit a ta, kterou si otvíráme sami svou vůlí něco dokázat a umět. Tu, kterou neovlivníme je vlastně život, ve kterém nikdo neví, co nám přinese a co všechno zažijeme. No a jak ovlivnit tu druhou. Závisí vlastně na naší snaze dokázat něco nového a naučit se něco nového, zvolit si směr, kterým se vydáme za dalším poznání, volbě našeho zaměstnání atd. Budoucnoust nám nabízí různé druhy poznání, ale my prostě nejsme schopní takové věci poznat anebo je ovlivnit. Ze dne na den z Vás může být bezdomovec nebo můžete přijít o své blízké, ale zase z té světlé stránky potkáte skvělýho kluka nebo budeme mít úspěch ve škole. Takových příležitostí je hodně, ale je jen na Vás jak si umožníte cestu dostat se k Vašemu snu, co nejblíže.
V dnešní době se setkáte s různými věštkyněmi nebo lidem, kteří se zabývají čtením z ruky. Je jenom na Vás jestli se chcete svou budoucnost ,,dozvědět". Ale je teda minimální šance, že tyto lidé odhadnou vážně budoucnost. Málokdy se stane, že by se něco takového vyplnilo. To máte to samé jako horoskopy. Komu z Vás už se někdy stalo to, co stojí ve vašem horoskopu?
Takže abych to uzavřela budoucnost máte ve svých rukách. Zkuste se zamyslet nad tím v čem jste dobří a rozvíjejte své znalosti v tom směru. Nenechte se ovlivnit ani svou mamkou, která by vám možná poradila dobře, ale ona neví, co vás baví a co byste chtěli dělat. Je to jen na Vás.

Takže takové známé heslo:

Žij přítomností,sni o budoucnosti a uč se minulostí...


Ikonka

23. května 2011 v 18:01 | Péťamisaseps.blog.cz

Maturita - a to je jako na známky?

16. května 2011 v 20:17 | Péťa
No nevim jestli se mi na toto téma povede něco vypotiti, protože jsem prvanda, ale tak co, nějak se to snad podá.
Matritě se také říká zkouška dospělosti. Maturanti se se svou školou rozloučili tzv. ,,posledním zvoněním", kdy se převlékli do vtipných masek a ,,navoněli" nás octem nebo posypali moukou. Poté, co jsme si s nimi podali naposledy ruku začal jim takzvaný ,,svaťák" = týden, kdy se všechno učivo zopákne. Hlavně nevyužívejte svaťák k učení. Učte se během roku průběžně, čím více se toho naučíte, tím méně práce budete mít o svaťáku.
No a je tu ten DEN D. Večer před tím se uklidněte a hlavně se nenervujte, dobře se na to vyspěte, abyste na zkoušející nezívali. Ráno si dejte pořádnou snídani a jde se na věc.
S sebou si vemte pití, a nějaké jídlo a něco pro štěstí. No a nezapomeňte na strašně důležité papíry, ze kterých jste se připravovali, abyste si ještě jakože ve snaze se něco doučit zopakovali. No a na sebe? nějaké společenské oblečení.
Když se dostavíte před zkoušející, chovejte se slušně. Poté, co si vytáhnete otázku, 3krát si ji ještě přečtěte. Na tzv. potítku se pokuste vypotit, co nejvíc. Mluvte spisovně a nenechte si skákat do řeči. Poté, co odmaturujete si dojděte dát něco dobrýho. No, pokud jste maturitu udělali, běžte to oslavit.
Všem Vám držím palce!!

Projekt !!

15. května 2011 v 15:54 | Péťa
Pozor, pozor!! Pojďme společně podpořit projekt proti týrání zvířat! Kdo nesouhlasí s týráním zvířat nechť se podepíše dolů do komentů. Díky. Tímto projektem se v poslední době zabývá spousta blogařů. Jde o to aby se získalo co nejvíce lidí. Tak nebuďte srabi a vyplňte petici takto:
1. napište adresu svého blogu (popř. tento článek si zkopírujte do svého blogu)
2. jméno a příjmení
3. ANO/NE - máte zkušenost s týráním zvířat, týrá někdo ve vašem okolí zvířata?

Děkuji mockrát za váš podpis a za vaši ochotu.


I MY DĚKUJEME !!!


Míša setřel Rytmuse

15. května 2011 v 10:32 | Péťa
Minulý týden se v superstar rozostřela hádka mezi Michalem a Rytmusem. ,,Dělej si svůj rap a do mí muziky mi prosím nemluv", tato věta vyletěla z Michala jako střela a myslim, že nikdo tohle nečekal. Můj názor je takový, že Rytmus, který si o sobě myslí, že je jak zpívá ve své písničce ,,King of Pop" je možná jen ,,King of Trapárna". Je to ubohost si v takový soutěži na někoho zasednout. A když řekl, že ho Michalova show nebaví, tak ať si pustí někdy svý videoklipy a podivá se jak vypadá ubohá show. Tady je ta hádka, takže, kdo neviděl, zhlídněte to.


Seznam písniček na 6. finálové kolo - HITY SKUPINY LUCIE A ELÁN

15. května 2011 v 10:15 | Péťa
Tak co nám finalisté dnes zazpívají? Po nemarném pátrání na netu jsem zjistila jaké písničky dnes zazní, tak tady je jejich seznam i s úkazkou.


Prohlídka mého města

11. května 2011 v 14:53 | Péťa
Je mým potěšením pozvat Vás na prohlídku našeho městečka, které se rozkládá přibližně 20 km od Havlíčkova Brodu a leží v kraji Vysočina.
Tak začneme pěkně postupně. Právě přijíždíme na naše nádraží. Prosím Vás abyste se od sebe nerozdělovali a uděláme si takovou malou exkurzi naším městem.
U nádraží snad ani nic zajímavého není. Pomalu sejdeme kolem rehabilitačního ústavu dolů, kde se nachází kurty, zimní a letní stadion. V našem městě máme 3 mateřské školy, 2 základní školy, 3 střední školy a 1 školu praktickou. Je zde dobré využití volného času v domě dětí a mládeže - Junioru. Ke gymnáziu byla nyní přistavěna nová tělocvična, kde se zabaví hlavně sportovci. Máme zde samozřejmě i sportovní halu s posilovnou.
Pro ty, kteří se rádi schází s přáteli v hospůdkách či restaurací, je zde široký výběr. Od kaváren, pizzerie tak i hospody a bary. Prostě každý si zde najde to své.
Obchodů tu máme hodně, ale jak se říká, kromě jednoho značkového, samý vietnamci, ale tak oblečení se zde sehnat dá. V létě, ale i zimě je nejnavštěvovanější nově postavená cukrárna, kde se dá koupit VYNIKAJÍCÍ zmrzlina nebo ledová tříšť, v zimě se můžete zahřát horkou čokoládou.
Pro studenty, ale nejen pro ně je zde městská knihovna, kde si kromě vypůjčení knížek, můžete dozvědět něco o městě a památkách. Protože se zde nachází informační centrum města.
Ve městě se nachází městská i státní policie, která má na starost mladé i starší výtržníky. Je zde i zdravotnické zařízení - UNZ, kde najdete všechny doktory. Samozřejmě nesmí chybět hasiči.
No a co památky, ptáte se co? Tak to Vás zavedu do našeho zámku, který se pyšní krásnými zahradami. Najdete tam pávy a jiné druhy ptactva. Zámek je určitě skvělým místem pro odpočinek a relaxaci. K zámku patří i blízká hrobka, kde jsou pohřbeni slavní hrabata a kněží pocházející z našeho města. Naproti zámku je hotel, ve kterém se konají u různé společenské akce. Dobrým místem na procházku je svatá Anna, která se nachází na kopci, který je naproti čističce. Dříve zde bylo fenoménem provokovat bezdomovce, kteří obývali maringotku s asi 90 kočkami. Ty už jsou ale pryč, tak se můžete jít podívat do blízkých lesů.
No a nakonec se podíváme do přírodního údolí Doubravka, kde je spoustu krásných míst, ke kterým se vztahuje spousta pověstí. Například Čertův stolek....atd. Poté si zajděte do blízkého občerstvení a dejte si něco dobrého k snědku. A co k pití? No třeba naše pivko - Chotěboř.
Tak dobrou chuť a děkuji za pozornost..... ♥ :-)
Tady je pár fotek našeho městečka:

CHOTĚBOŘ ve fotografiích

SUPERSTÁRŠTÍ vydali CD

10. května 2011 v 21:14 | PéťaFinalisté vydali CD , které nese název VÝBĚR FINÁLOVÝCH HITŮ - najdete zde samozřejmě i společnou písničku ,,Nevzdávám". Tady je seznam písniček, které na albu jsou.

1. Společná píseň finalistů - Nevzdávám

2. Lukáš Adamec - Are you gonna my way

3. Alžběta Kolečkářová - Cry Baby

4. Michal Šeps - I shot the sherrif

5. Martin Harich - Come Undone

6. Gabriela Gunčíková - U and ur hand

7. Martin Kurc - Heaven

8. Simona Fecková - When I look at you

9. Petr Ševčík - This is the last time

10. Celeste Rizvana Buckingham - You had me

11. Matěj Piňák - Virtual Insanity

CD mám doma a je vážně úžasný. A stojí jen 149 Kč. :) Tak šup šup do obchodu.

Šok večera - vypadla Bětka Kolečkářová

10. května 2011 v 21:02 | Péťa

Včera večer čekal na diváky superstar šok. Soutěž opustila skvělá zpěvačka Bětka Kolečkářová, přítelkyně Michala Šepse. Myslim, že jejich při jejich dojemném loučení nezůstalo ani jedno oko suché. Tím, že Bětka vypadla, zůstal Míša v soutěži ČSS sám, a proto VŠICHNI MU BUDEME POSÍLAT HLASY ABY SE DOSTAL CO NEJDÁL I ZA BĚTKU - STAR 12 . Díky moc


Spolu s Bětou opustil soutěž pohledný Martin Kurc. I když se s jeho vypadnutím počítalo, tak určitě zpívá lépe než idol třináctek - Martin Harich (sorry holky) :). No ale život jde dál a s ní i soutěž ČSS.


Kdo dnes získá ,, černého Petra"

9. května 2011 v 20:27 | Péťa
Je tady pondělí. A to znamená, že někdo zase musí z kola ven. Tak, kdo postoupí a komu zůstane v ruce pomyslný ,,černý Petr"? Níže si můžete výkony zopakovat.....

BĚTKA KOLEČKÁŘOVÁ
Helena Vondráčková - A ty se ptáš, co jáPísničky z pohádek

8. května 2011 v 14:32 | Péťa
Nějak jsem dneska vzpomínala na své dětství....Těch zážitků, žádný starosti a toho bylo. A k tomu si vždycky pustím písničky z pohádek, tak pro vaše chvíle vzpomínání: -------> tady máte 10 těch hodně dobrejch, pokud byste měli nějaký další nápady - může písnout do komentů !!! (a můžete hlasovat i o nejlepší písničkovovu pohádku)


Nevěra

8. května 2011 v 11:44 | Péťa
Ale já s ní nic nemám...., to je asi častá výmluva každého kluka, ale někdy i holky umí být pěkný s prominutím ,,mrchy". Jak nevěru definovat? No tak to nevim, prostě je to ,,sviňárna", kterou asi většina už zažila. Se člověkem dokáže pěkně zamávat a někteří jsou schopní si kvůli klukovi či holce vzít i život. Takový buď nejsou normální anebo to nedokážou unést. Nezapomínejme ale, že na světě je spousta kluků a holek, a na každého někdo čeká. A máme přece kamarády, kteří by nám určitě pomohli. Tim, že se chcete zabít ublížíte své rodině!! A to chcete aby se vaši do smrti trápili? a to jenom kvůli tomu, že vás opustilo to nejdůležitější, co máte. Vím, že je tento článek krátký, ale ve dvou slovech. Zamyslete se! nad tím co děláte a promýšlejte, že máte před sebou celý život a brát si život v 15 kvůli klukovi anebo holce to je ta největší blbost, kterou můžete udělat. Takže když zjistíte, že vás podvádí, tak s ním vyražte dveře a NIKDY mu už nedávejte žádnou druhou nebo dokonce pátou šanci. Nedejte na omluvy a najděte si lepšího. To je asi tak vše, co bych k tomuto tématu napsala.